Monday, January 1, 2018


Zdravo svima!!

Mi smo - Šećerka, Bombica, Tata i Mama. Dobro nam došli!
Mislim da je ponedeljak i to još 1. januar idealan za nove početke. Ovo će biti blog uglavnom o pravljenju lutaka. Ako malo zalutam, ne zamerite.
Ovo su neke od lutaka koje sam radila. Oko haljina mi je pomogla kuma. Trudile smo se da budemo uredne i detaljne. Ironija mog života je da moje ćerke uopšte ne vole lutke. Valjda će se i to promeniti...

   
         






   Ooooook, ovo ide teže nego što sam mislila... ovih par rečenica sam prekidala 84 puta da bih 83 puta podojila Bombicu i jednom da je presvučem. Treba mi kafa od koje neću moći da spavam do 2 ujutru... Možda ću tad nastaviti da vam pišem.
Pišite šta mislite, da li vam se sviđaju, ja imam neka materinska posla...

Moje druge radove možete pogledati na fb stranici 





6 comments:

  1. Veliki poljubac za tebe, Šećerku i Bombicu!
    Srećna ti Nova godina, srećan ti ovaj novi početak i novi projekat.
    Lutkice su ti prelepe a ja jedva čekam neku novu kao i sledeći tekst na blogu.
    😘😘😘

    ReplyDelete
  2. Pozdrav za sve :* Srećno i uspešno :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Hvala!! Neki komentari su mi otisli u spam! :( Tek sam sad uspela da ih nadjem! :)

      Delete
  3. Samo nastavi! Preslatke su!��

    ReplyDelete