Zdravo svima!!
Mi smo - Šećerka, Bombica, Tata i Mama. Dobro nam došli!
Mislim da je ponedeljak i to još 1. januar idealan za nove početke. Ovo će biti blog uglavnom o pravljenju lutaka. Ako malo zalutam, ne zamerite.
Ovo su neke od lutaka koje sam radila. Oko haljina mi je pomogla kuma. Trudile smo se da budemo uredne i detaljne. Ironija mog života je da moje ćerke uopšte ne vole lutke. Valjda će se i to promeniti...
Ooooook, ovo ide teže nego što sam mislila... ovih par rečenica sam prekidala 84 puta da bih 83 puta podojila Bombicu i jednom da je presvučem. Treba mi kafa od koje neću moći da spavam do 2 ujutru... Možda ću tad nastaviti da vam pišem.
Pišite šta mislite, da li vam se sviđaju, ja imam neka materinska posla...
Moje druge radove možete pogledati na fb stranici

Veliki poljubac za tebe, Šećerku i Bombicu!
ReplyDeleteSrećna ti Nova godina, srećan ti ovaj novi početak i novi projekat.
Lutkice su ti prelepe a ja jedva čekam neku novu kao i sledeći tekst na blogu.
😘😘😘
Hvala draga!! :)
DeletePozdrav za sve :* Srećno i uspešno :)
ReplyDeleteHvala!! Neki komentari su mi otisli u spam! :( Tek sam sad uspela da ih nadjem! :)
DeleteSamo nastavi! Preslatke su!��
ReplyDeleteHvaaalaa! :)
Delete